Menü
Puan

Burada çalışıyorum ...

Devam edin

İçerikler seçtiğiniz sektöre göre güncellendi

UFS Academy eğitimine ve  tüm yüklemelere ücretsiz erişim için kayıt olun.  Uzman şeflerin maliyetleri düşürmenize yardımcı olan en yeni içgörülerini sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Başlamak için hemen indirin!

Tüm araç setini bir zip dosyası olarak indirin

Tüm araç setini bir zip dosyası olarak indirin

Tüm araçları tek seferde indirmek isterseniz, Menü Mühendisliği PDF dosyası, Menü Popülerlik Analizi EXCEL dosyası ve Örnek Menü PDF dosyası dahil ZIP dosyasını buradan indirin. Belirli araçları ayrı ayrı indirmeyi tercih ederseniz, bunları aşağıda bulabilirsiniz.

Hemen İndir
Menü Mühendisliği PDF

Menü Mühendisliği PDF

Restoranların misafir verilerini toplayıp analiz etmesine ve eyleme dönüştürülebilir içgörüler oluşturmasına yardımcı olan restoran danışmanlığı Yumpingo ile birlikte oluşturulan bu kılavuz, menü teklifinizi düzene koymak ve kârı en üst düzeye çıkarmak için POS verilerinin nasıl kullanılacağını açıklamaktadır. Şef Alex ve Yumpingo, Operasyonel Verimlilik eğitim kursumuzda adım adım açıklamalar yapmaktadır.

Hemen İndir
Menü Popülerlik Analizi Excel Aracı

Menü Popülerlik Analizi Excel Aracı

UFS Şefi Alex Hall tarafından oluşturulan Star Dog (Menü Popülerlik) analiz aracı, hangi yemeklerin popüler olduğuna ve neleri değiştirmekten fayda görebileceğinize bakarak menünüzü gözden geçirmenin hızlı bir yoludur. Yukarıdaki Menü Mühendisliği Kılavuzu, bu aracın nasıl kullanılacağını açıklamakta ve Şef Alex, Operasyonel Verimlilik eğitim kursumuzda size adım adım süreci anlatmaktadır.

Hemen İndir
Örnek Menü PDF

Örnek Menü PDF

Bu örnek menü PDF'si, en karlı yemeklerinize dikkat çekmek için menü psikolojisindeki en son teknikler kullanılarak bir menünün nasıl yapılandırılabileceğinin bir örneğini sunar.

Hemen İndir
Home
Ürünler
Reçeteler
Şeflere Özel
Sepetim
Menu