Menü
Puan

Burada çalışıyorum ...

Devam edin

İçerikler seçtiğiniz sektöre göre güncellendi

Sevgili Futbol Severler,

Heyecan verici bir haberle karşınızdayız: Hellmann's markası olarak, UEFA EURO 2024™'nin Resmi Sponsoru olduğumuzu gururla duyuruyoruz! Bu muhteşem işbirliği sayesinde, futbolun büyüleyici ruhunu doya doya yaşamayı ve Avrupa'nın dört bir yanındaki taraftarlarla buluşmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Hellmann's ile Futbol Tutkusunu Yaşayın:

Futbol global anlamda herkesi birleştiren bir güç ve bu güçle beraber çok farklı kültürler aynı stadda bir araya geliyor. Biz de UEFA EURO 2024™ sponsorluğu ile birlikte farklı kültürlerin lezzetlerini aynı tabakta Hellmann’s çatısı altında birleştiriyoruz. Milyonlarca insanın güvendiği  bir marka olarak UEFA EURO 2024™'de yer almanın ve bu eşsiz etkinlikte futbol tutkunlarıyla bir araya gelecek olmanın gururunu yaşıyoruz.

Lezzet Dolu Anlar:

Turnuva boyunca, favori takımınızı desteklerken veya arkadaşlarınızla birlikte maç izlerken Hellmann's sosları ile hazırlanmış eşsiz lezzetler her anı daha da özel kılacak!

Taraftarlara Özel Deneyimler:

Ve bu sadece başlangıç! Hellmann’s & UEFA EURO 2024™ işbirliği kapsamında, UEFA EURO 2024™ boyunca taraftarlara özel deneyimler ve heyecan verici hediyeler sunacağız. 

Özel Çekilişle Şansınızı Deneyin:

Hellmann’s olarak sürprizimizi sizlere duyurmaktan mutluluk duyuyoruz! UEFA EURO 2024™ için düzenlediğimiz özel çekilişte 3000 TL ve üzeri, içinde Hellmann’s Kova Mayonez olan tüm siparişlerde çekilişe katılıma hakkı kazanabileceksiniz. Çekiliş sonucunda 4 şanslı kişi, oyun konsolu ve tablet kazanma şansı yakalayacak!

Bizimle Bu Yolculuğa Katılın:

UEFA EURO 2024™ heyecanını birlikte paylaşmak için bize katılın! Hellmann's ile turnuvaya dair en güncel bilgilere ulaşabilmek ve futbol izleme deneyiminizi daha da lezzetli hale getirecek tarifleri keşfetmek için bizi takip etmeye devam edin.

Zafer Dolu Anlar için Hazır Olun:

Futbolun heyecanına kapılın ve Hellmann's ile UEFA EURO 2024™'ün tadını çıkarın! Sizleri, futbol, lezzet ve eğlence dolu bir yolculuğa davet ediyoruz! Hellmann's ailesi olarak UEFA EURO 2024™ coşkusunu sizlerle dolu dolu yaşamak için sabırsızlanıyoruz!

Hellmann's Sunar: Dolu Dolu Maç Heyecanı

Şampiyonların lezzetli atıştırmalık reçeleteleri kitapçığını indirmek için formu doldur!

 

Home
Ürünler
Reçeteler
Şeflere Özel
Sepetim
Menu