Menü

Burada çalışıyorum ...

Devam edin

İçerikler seçtiğiniz sektöre göre güncellendi

SSS “UFS Ödül Programı" nasıl çalışır?

 

1.   UFS Ödül Programı Hakkında

Unilever Food Solutions Online Mağaza'da yalnızca ürünlerimizi almakla kalmayıp aynı zamanda özel promosyon ve sezonluk tekliflerimizden faydalanabilirsiniz. Kayıt olmanız ile birlikte Ödül Programı'na dahil edilir ve www.ufs.com’da yapacağınız her alışveriş için muhteşem ödüller kazanabileceğiniz puanları toplamaya başlarsınız.
 

2.   Nasıl Kayıt Olunur?

Kayıt olmanız için tek yapmanız gereken sayfanın sağ üst köşesinde yer alan "Üye Girişi" butonuna tıklayıp, gerekli bilgileri tamamladıktan sonra "Hesap Oluştur" butonuna tıklamak.
 

3.   Nasıl Alışveriş Yapılır?

UFS Online Mağaza'dan nasıl alışveriş yapabilirim?

UFS Online Mağaza'da alışveriş yapmak için kayıtlı olmanız gerekmez. Dilediğiniz ürünü, ürün tanıtım sayfasından ya da ürün detayı sayfasından sepete ekleyerek satın alabilirsiniz.

Sipariş geçmişinizi takip etmek ve Ödül Programı'na katılmak isterseniz ilk olarak kayıt olmanız ve ardından dilediğiniz toptancıyı seçmeniz gerekmektedir. Artık ödül puanı kazanmaya başlayabilir ve promosyonlarımızdan faydalanabilirsiniz!

UFS Online Mağaza'yı kullanmak için ön koşullar nelerdir?

UFS Online Mağaza'yı kullanmak için listelenmiş toptancılardan birinde kayıtlı hesabınız varsa sipariş müşteri numarınızı girmeniz istenecektir. Eğer listeli toptancılarda bir hesap numaranız yok ise ilgili alanı boş bırakarak siparişinizi oluşturabilirsiniz.

UFS Online Mağaza için hangi giriş bilgileri gerekmektedir?

UFS Online Mağaza'yı kullanıcı girişi yapmadan kullanabileceğiniz gibi siteye kayıt olurken belirlediğiniz giriş bilgilerini kullanarak da UFS Online Mağaza'da alışveriş yapabilirsiniz. Kayıt bilgilerinizi kullanmanızın avantajı ödül puanları toplayabilmeniz ve kişisel bilgilerinizin saklanıyor olmasıdır. Böylece bir sonraki siparişiniz için tekrardan bilgilerinizi girmenize gerek kalmaz.

Toptancılardan hiçbirinde kayıtlı adresim bulunmuyor. Ne yapabilirim?

Müşteri olmak ve toptancılardan birinde hesap açmak için lütfen dilediğiniz toptancı ile temasa geçiniz.


4.   Sipariş geçmişinize nasıl ulaşabilirsiniz

Sipariş geçmişinize ulaşmak için sayfanın sağ üst köşesinde yer alan bölümden hesabınıza giriş yapın. Giriş yaptığınız bu bölümde “Kullanıcı Girişi” ya da "Kullanıcı Adınız" yazmaktadır. Bu menüde “Hesabım” seçeneğine tıklayın. “Hesabım” bölümünün solunda “sipariş geçmişi” seçeneğine ulaşabilirsiniz.


5.   Teslimat ve Ödeme

Siparişimin teslimatını kim gerçekleştirir?

Seçmiş olduğunuz toptancınızın belirlediği teslimat programına ve zamanına göre teslimatlar gerçekleştirilmektedir. Aynı şekilde ödemede seçmiş olduğunuz toptancınızın size belirttiği fiyat olacaktır ve bu fiyat UFS Online Markette gördüğünüz fiyattan daha yüksek ya da daha düşük olabilir.    

Siparişim ne zaman teslim edilir?

Seçmiş olduğunuz toptancınızın belirlediği teslimat programına ve zamanına göre teslimatlar gerçekleştirilmektedir. Kullanıcı girişi yapmadan sipariş vermenin teslimat sürelerinin uzamasına yol açacağını hatırlatmak isteriz.

Siparişim teslim edilmezse ne yapmam gerekir?

Siparişinizin teslimatından anlaştığınız toptancı sorumludur. Eğer siparişiniz teslim edilmezse lütfen sipariş onay numaranız ile toptancınız ile iletişime geçiniz.


6.   UFS Online Mağaza'da Fiyatlar

UFS Online Mağaza'da hangi fiyatlar geçerlidir?

UFS Online Mağaza'da belirtilen fiyatlar ürünlerin satış fiyatları değil, Unilever Food Solutions tarafından tavsiye edilen perakende satış fiyatlarıdır. Bu fiyatlar kazanacağınız ödül puanlarını hesaplamak için kullanılır. Ürünlerin fiyatları her toptancı için değişmektedir.

7.   “UFS Ödül Programı”na Katılım

Ufs.com’a kayıt olmanız ile birlikte otomatik olarak ödül programımızdan faydalanmaya hak kazanırsınız. Ödül programı hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayın.

Home
Products
Recipes
Chef Inspiration
Menu