Menü
Puan

Burada çalışıyorum ...

Devam edin

İçerikler seçtiğiniz sektöre göre güncellendi

“UFS Ödül Programı" nasıl çalışır?

 

1.   UFS Ödül Programı Hakkında

Unilever Food Solutions Online Mağaza'da (“UFS Online Mağaza”) yalnızca ürünlerimizi almakla kalmayıp aynı zamanda özel promosyon ve sezonluk tekliflerimizden faydalanabilirsiniz. Kayıt olmanız ile birlikte Ödül Programı'na dahil edilir ve www.ufs.com’da yapacağınız her alışveriş için muhteşem ödüller kazanabileceğiniz puanları toplamaya başlarsınız.

2.   Nasıl Kayıt Olunur?

Kayıt olmanız için tek yapmanız gereken sayfanın sağ üst köşesinde yer alan "Üye Girişi" butonuna tıklayıp, gerekli bilgileri tamamladıktan sonra "Hesap Oluştur" butonuna tıklamak. Kayıt olabilmeniz için, [Koşullar ve Şartlar] linkinde yer alan şartlar ve koşulları kabul etmeniz gerekir. 

3.   Nasıl Alışveriş Yapılır?

UFS Online Mağaza'dan nasıl alışveriş yapabilirim?

UFS Online Mağaza'da alışveriş yapmak için kayıtlı olmanız gerekir. Ürünler sayfasında dilediğiniz ürünü sepete ekleyerek satın alabilirsiniz.

Sipariş geçmişinizi takip etmek ve Ödül Programı'na katılmak isterseniz ilk olarak kayıt olmanız ve ardından dilediğiniz ticari ortağı seçmeniz gerekmektedir. Artık ödül puanı kazanmaya başlayabilir ve promosyonlarımızdan faydalanabilirsiniz!

Ticari ortaklardan hiçbirinde kayıtlı adresim bulunmuyor. Ne yapabilirim?

Müşteri olmak ve toptancılardan birinde hesap açmak için lütfen dilediğiniz ticari ortak ile temasa geçiniz.

4.   Sipariş geçmişinize nasıl ulaşabilirsiniz?

Sipariş geçmişinize ulaşmak için sayfanın sağ üst köşesinde yer alan bölümden hesabınıza giriş yapın. Giriş yaptığınız bu bölümde “Kullanıcı Girişi” ya da "Kullanıcı Adınız" yazmaktadır. Bu menüde “Hesabım” seçeneğine tıklayın. “Hesabım” bölümünün solunda “sipariş geçmişi” seçeneğine ulaşabilirsiniz.

5.   Teslimat ve Ödeme

Siparişimin teslimatını kim gerçekleştirir?

Seçmiş olduğunuz ticari ortağınızın belirlediği teslimat programına ve zamanına göre teslimatlar gerçekleştirilmektedir. Aynı şekilde ödeme de seçmiş olduğunuz toptancınızın size belirttiği fiyat olacaktır ve bu fiyat UFS Online Mağaza’da gördüğünüz fiyattan daha yüksek ya da daha düşük olabilir.    

Siparişim ne zaman teslim edilir?

Seçmiş olduğunuz ticari ortağınızın belirlediği teslimat programına ve zamanına göre teslimatlar gerçekleştirilmektedir. 

Siparişim teslim edilmezse ne yapmam gerekir?

Siparişinizin teslimatından anlaştığınız ticari ortağınız sorumludur. Eğer siparişiniz teslim edilmezse lütfen sipariş onay numaranız ile ticari ortağınız ile iletişime geçiniz.

6.   UFS Online Mağaza'da Fiyatlar

UFS Online Mağaza'da hangi fiyatlar geçerlidir?

UFS Online Mağaza'da belirtilen fiyatlar ürünlerin satış fiyatları değil, Unilever Food Solutions tarafından tavsiye edilen perakende satış fiyatlarıdır. Bu fiyatlar kazanacağınız ödül puanlarını hesaplamak için kullanılır. Ürünlerin fiyatları her ticari ortak için değişmektedir.

7.   “UFS Ödül Programı”na Katılım

Ufs.com’a kayıt olmanız ile birlikte otomatik olarak ödül programımızdan faydalanmaya hak kazanırsınız. Ödül programı hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayın.

Home
Ürünler
Reçeteler
Şeflere Özel
Sepetim
Menu