Menü

Burada çalışıyorum ...

Devam edin

İçerikler seçtiğiniz sektöre göre güncellendi

PLANTMADE ürünleri size başlangıç yemeklerinden tatlılara kadar mükemmel uyum sağlayan bitki bazlı ürünler ve fikirler sunar. The Vegetarian Butcher, Hellmann's Vegan Mayo, tahıl yemekleri için Knorr Professional hazırlıkları, Knorr Dressing and More ve çeşitli vegan dondurma çeşitleriyle birlikte bitkilere tabakta başrolü vermek için yeni ve mevcut ürünlerden oluşan mükemmel bir sepeti bir araya getirdik. Ürünler ve kullanım çözümleri, esnek beslenenlerin, vejetaryenlerin ve veganların ihtiyaçlarını karşılayan menüler ve yemekler tasarlamanıza destek olur.

Carte d'Or'un vegan çilek sorbesi ve yeni The Vegetarian Butcher ürünleri yakında satışa sunulacak.

PLANTMADE yeniliklerimiz basit ve çok yönlüdür. Carte D'Or'un vegan çilek sorbesi, kremsi kıvamı ve harika ferahlatıcı meyvemsi tadıyla göz dolduruyor. Knorr'un tahıl yemekleri için hazırladıklarıyla pişirmeye gerek yok, sadece su ekleyin, şişmesine izin verin ve işiniz bitsin! Hellmann's Vegan Mayonezimiz %100 vegandır ve sürmek için veya sos olarak kullanıma uygundur. Artık Hellmann's vegan mayonez porsiyonluk paketler halinde de sunulmaktadır. Vejetaryen Kasap ürün çeşitlerimiz, vegan NoPepperoni Dilimleri, vegan Çıtır NoChicken Burger ve vegan Çiğ NoMince olmak üzere üç çeşit daha eklenerek daha da ilgi çekici etsiz yemekler yaratmanıza olanak tanıyor.

Kullanımı kolay ve verimli olması ve tariflerinizi mükemmel bir şekilde tamamladığı için PLANTMADE  ürünleri alışveriş sepetindeki en popüler ve en çok satan ürünlerimizdir. Doğal ve dolgun kıvamlı sebze lezzeti sunan bulyonlarımız, çeşnilendirmek veya yoğun ve berrak çorbalar ya da soslar hazırlamak için idealdir. Knorr Delikatess Sauce, kızartma için iyi dengelenmiş, güçlü bir sostur ve ev yapımı soslarınızı çeşitlendirmek için lezzet sunar. Knorr Taboulé, kaliteli buğday irmiği ve sebzelerden yapılan bir Akdeniz salatası spesiyalitesidir. Hazırlanması hızlıdır ve sıcak ya da soğuk olarak enfes bir şekilde servis edilir. Collezione Italiana'mızdan süzülmüş Knorr Tomato Pronto ve Knorr Tomatino domates sosumuz, sadece İtalyan yemekleri için kullanılmayan lezzetli, ince baharatlı domates bazlı soslardır. Knorr Professional baharat ezmeleri ile taze otları ve baharatları soymaya, kesmeye ve hazırlamaya gerek kalmaz. Soslar, çorbalar, güveçler, sebzeler ve garnitürleri baharatlamak ve lezzetlendirmek için mükemmeller. Ayrıca pişirme işlemi sırasında herhangi bir zamanda sıcak veya soğuk olarak kullanılabilirler.

Sütsüz mü? Sorun yok! Ben & Jerry'nin süt ürünü olmayan kreasyonları tüm dondurma coşkusunu bünyesinde barındırıyor ve hepsi süt ürünü içermiyor! Badem sütünden yapılmıştır, %100 vegan sertifikalıdır ve dondurmanın içerisinde normal aromalarımız kadar yoğun parçacıklar bulunur. Vegan Carte D'Or dondurmalar, tatlı, akıllı ve basitten sofistikeye kadar lezzetli dondurmaları ve yaratıcı lezzetli fikirleri barındırır. Zarif tarifler, lezzetli meyveli turtalar veya iştah açıcı parçalarla büyük ve meyveli bir çeşitlilikle etkileyicidir. 

Home
Ürünler
Reçeteler
Şeflere Özel
Menu