Menü
Puan

Burada çalışıyorum ...

Devam edin

İçerikler seçtiğiniz sektöre göre güncellendi

Müşteriler giderek daha lezzetli, sağlıklı ve iklim dostu vegan yemekler talep ediyor. Sipariş alındığında zaman zaman zorluklarla karşılaşılmakta, özel talepler için zaman ve personel eksikliği yaşanmaktadır. Vegan/vejetaryen ürünleri hazırlarken ekstra malzeme ve ekstra çaba gerektirmeden basitçe hazırlanması için size özel olarak geliştirilmiş tarifler ve pratik ipuçlarını sunuyoruz!

Mutfağınızı yeşillendirin ve ve bundan yararlanın!

  • Tamamen bitkisel Mise en Place, vejetaryen olmayan yemekler için bile mükemmel bir temel oluşturur! Et yemeği ya da vegan yemeği olduğunu tabağın sonuna geldiğinizde bile zor anlayabilirsiniz.
  • Hazırlık aşamasını pişirme aşamasından ayırırsanız, işiniz kolaylaşır - hepsi bu!
Pfeil nach unten zeigend
Koch mit Schürze

Alışverişi, yemek pişirmeyi ve menüyü planlamak için 5 ipucu!

Çok basit, çok akıllıca: Vegan çorbalar ve temel soslar

Kolayca hazırlayabileceğiniz ve muhafaza edebileceğiniz bir sebze suyu seçin. Servis zamanında, sebze suyunuzu porsiyonlara ayırır ve farklı yemekler için kullanabilirsiniz.

Sebze suyunuz gnocchi tarifi için sos olabilir. Adaçayı yağını buz küplerinde, WECK kavanozunda veya Pacojet'te saklayabilirsiniz.

Hadi başlayalım: Kavanozda salatanı sakla

3 katı dâhice! Kavanozda salata tarifleri basit ve çok yönlüdür. WECK kavanozunda hazırlanan bu ürünler şık ve hızlıdır. Servis zamanı geldiğinde eklemeniz gereken tek şey sos ve ekstra malzeme olacaktır. Güvenli prosedür, harika sonuç. Bunun için ekstra bir çaba gerekmez!

Kolay risotto: Zaman boşa harcanmamış olur

Personel yetersizliği nedeniyle, iyi zaman yönetimi çok daha önemlidir. Tavsiyemiz: Olası zaman tasarrufu için hazırlama yöntemlerinizi kontrol edin!

Örneğin risotto: Klasik olarak hazırlanır, tencerenin başında durmanız gerekir. Ancak sous-vide suyunda risotto kendi kendine pişer ve yanmaz. Diğer işleriniz için 20 değerli dakika kazanırsınız!

Vegan/Vejeteryan şekilde yapın: Mümkünse sadece bir ürünü değiştirin.

Soslar birbirine uyum sağlasın! Fancy Food'un %80'i bitki bazlı içeriklerden oluşmaktadır. Burger'in etsiz olduğunu anlamayacaksınız! Bu, çeşitlilik için %20 özgürlük demektir. Yüksek kaliteli dondurulmuş gıdaları tercih edin, bu size zaman kazandırır ve önceden plan yapmanızı sağlar!

Birçok kişiye Mise en Place: Plant Based Burger'inizin malzemeleri aynı zamanda son moda soul food olarak da sunulabilir!

Hızlı ve vegan: Çok yönlü tatlı çeşitliliği

Müşteriler tatlı yemek için uzun süre beklemek istemezler. Hız çok önemlidir. Pratik malzemelerle kendinize zaman kazandırın:

Önceden hazırlanmış kremalar, sorbeler, mevsim meyveleri ve soslarla hızlı vegan tatlıları hazırlayın. Farklı durumlar için, farklı müşteri istekleri için ve ayrıca süt alerjisi olan kişiler için vegan tatlılarınızı çeşitlendirin.

Çok yönlü tatlı: Muhallebi, minyatür elma ve elma sorbe, sıcak meyve veya crumble ile her menü için çok yönlü bir seçenektir. Vanilya sosunuzu bitkisel malzemelerle kolayca hazırlayabilir, mevsimine göre dilediğiniz baharat ve lezzetlerle çeşitlendirebilirsiniz.

Home
Ürünler
Reçeteler
Şeflere Özel
Sepetim
Menu