Menü
Puan

Burada çalışıyorum ...

Devam edin

İçerikler seçtiğiniz sektöre göre güncellendi

Özellikle büyük ölçekli projelerde lezzet devamlılığını sağlamak ve malzemeleri hazırlamak mutfak ekibi için çok zahmetli. Knorr Köfte Harcı sayesinde her seferinde arzu edilen aynı standart lezzeti yakalayabilirsiniz. Aynı zamanda gerekli olan tüm malzemeleri içerdiği için malzeme hazırlık süresini de kısaltır.

Köftelerin görüntüsü ve lezzetiyle mükemmel olması önemli ancak bunun yanı sıra artan et fiyatları sebebiyle işletme maliyetlerini de dikkate almak gerekiyor. Knorr Köfte Harcı içi sulu, ağızda dağılan, dolgun ve lezzetli köfteler elde etmenizi sağlarken pişirme sırasında oluşan hacim kaybını engelleyerek porsiyon miktarını artırmanıza yardımcı olur. Knorr Köfte harcı sayesinde %15’e varan porsiyon avantajı yakalayabilirsiniz.*

Knorr Köfte Harcı 3KG

Zengin ürün çeşitleri ile yemekleri ziyafete dönüştüren lezzetçilerin vazgeçilmezi Knorr Köfte Harcı 3KG UFS güvencesiyle satın almak için hemen tıklayın!

Daha Fazlasını Görüntüle
6 19
₺636,01 Ürün Fiyatı

Knorr Köfte Harcı, yumurta içermediği için yumurtadan kaynaklanan bozulma ve alerji riskini ortadan kaldırır.

Dengeli baharat oranına sahiptir. Damak zevkinize göre dilediğiniz baharatları ekleyerek farklı lezzetler de yakalayabilirsiniz. İzmir köfteden hamburger köftesine, ekşili köfteden Tekirdağ köftesine kadar birçok farklı köfte çeşidini kolayca yapabilirsiniz.

*Önerilen reçeteye göre hesaplanmıştır.

Home
Ürünler
Reçeteler
Şeflere Özel
Sepetim
Menu