Menü
Puan

Burada çalışıyorum ...

Devam edin

İçerikler seçtiğiniz sektöre göre güncellendi

Beklenmedik Birleşimler

Duyusal Aşırı Yük

Kuralsız Pişirme

Trend Hakkında

Duyusal aşırı yük çağındayız, artık buna adapte olma vakti geldi. Misafirler, şeflerin kuralları yerle bir etmesini, daha fazla deneysel üretim yapmalarını örneğin Salsa Poblana gibi otantik Meksika soslarını kullanarak modern burgerler yapmalarını bekliyorlar. Menüdeki yemeklerde kuralsız füzyon mutfağı, kaotik pişirme teknikleri ve gözünü budaktan sakınmama yaklaşımını görmek istiyorlar.

 

“İşletmeciler, biricik tat eşleşmeleri ve interaktif  yemek deneyimleriyle menülerinde fark yaratmayı amaçlıyorlar. Bu durum, baskın şekilde kırmızı etin tercih edildiği yerlerde bitki ağırlıklı yemekler yaparken  zorlayıcı olabiliyor.”

“İşletmeciler, biricik tat eşleşmeleri ve interaktif yemek deneyimleriyle menülerinde fark yaratmayı amaçlıyorlar. Bu durum, baskın şekilde kırmızı etin tercih edildiği yerlerde bitki ağırlıklı yemekler yaparken zorlayıcı olabiliyor.”

Şef Joanne Limoanco-Gendrano

UFS Arabistan

Lezzet Şoku Tarifleri

Flavor recipe

Kushi Tabağı

Gündelik, Rahat Tarzdaki Bağımsız Restoranlar İçin

Birden çok kushi’yi ya da şişi bir arada servis etmek, bu trend için biçilmiş kaftan çünkü; çeşitli doku ve lezzetin tek tabakta sunulmasına imkân tanıyor. Bitki ağırlıklı bu tarifte Orta Doğu’ya özgü lezzetler iştah açıcı ideal bir atıştırmalık alternatifi olarak sunuluyor.

Home
Ürünler
Reçeteler
Şeflere Özel
Sepetim
Menu