Menü

Burada çalışıyorum ...

Devam edin

İçerikler seçtiğiniz sektöre göre güncellendi

  • Daha fazla misafiri snack alanında tutarak mutfağının öğlen ana büfe maliyetini düşüreceksin.
  • Misafirlerine farklı ve heyecanlı müşteri deneyimi yaşatacaksın, misafirlerinin müşteri memnuniyetini zirveye taşıyacaksın.
  • Etrafta sürekli bir karnaval havası yaratabilecek ve bunları yaparken görsel materyallere, animasyona, spor ve dans aktivitelerine ekstra ödeme yapmayacaksın.

Ellerinde sunduğun lezzetler, mutlulukla drinko, zumba gibi danslarla tatiline renk katan, çeşitli spor aktiviteleri ile eğlenen ya da hayranlıkla gösterileri izleyen mutlu misafirlerini seyretmek ise işin en keyifli tarafı olacak. 

Doyasıya Gösteri Show Cooking

Günümüzde yemek yarışmaları, yemek programları ve şovları sadece ülkemizde değil tüm dünyada çok popüler. Show cooking, bu popülariteden faydalanmanı sağlayacak. Tabi, bu aktivitede, yemek yarışmalarındaki gibi entrikalar, kavgalar, numaralar olmayacak. Yine de çoğu kişi, bu vazgeçemediği zevkin hazırlanmasını seyretmeye bayıldığına göre, ne duruyorsun? Bırak “doyasıya” seyretsinler...

UFS’nin fark yaratan, deneyimli ve gösteri işinde uzmanlaşmış şefleri havuz ve beach snack alanlarında müşterilerinin ilgisini çeken gösterilere imza atacak. Gösterilerde güvenilir markaların ürünleri kullanılacak. Ekipman ve ilgi çekici görseller ile desteklenecek show cooking, misafirlerine unutulmaz deneyimler yaşatacak. Misafirlerini, “Street Carnival” aktiviteleri arasında yer alan bu ilginç müşteri deneyiminden yoksun bırakmamalısın.

Hellman's Street Carnival ile Rengarenk Bir Festival 

Hellman’s soslarının taçlandıracağı rengârenk sokak festivali, misafirlerinin büyük beğenisini kazanacak. Ortamı karnavala çevirecek çeşitli görseller, sunum kalitesini artıracak tişört ve önlük desteği ve yardımcı ekipmanlar yine hizmetinde olacak. Misafirlerine, özel soslarla farklılaşan düşük maliyetli ve lezzetli reçeteler sunabileceksin.

Misafirlerinin, Knorr pane ya da çıtır kaplama harcıyla veya Knorr kajun çeşnisiyle hazırlanmış kızartmaları Hellman’s soslarına nasıl da bandırarak yiyebileceklerini düşün. Hellman’s ürünlerinden, Peri Peri, BBQ, mayonez, ketçap, sarımsaklı mayonez, hardal; Calve ketçap ve mayonezi ve Knorr pesto sosu çeşitleri sokak lezzetlerine lezzet katacak. Acı sevenleri ise Hellman’s chili mayonez, acı sos ve Knorr Acisso sevindirecek.

Hellman's Street Carnival söz konusuyken bu yazın trendi rengarenk ve leziz soslara dalmak olacak! 

Oh! Dedirten Aktivite Lipton Wellness Hour 

Başka bir yaratıcı aktivite olan Lipton Wellness Hour ise misafirlerini yaz sıcağında ferahlatacak, canlandıracak ya da hararetlerini alarak kalplerini ısıtacak. Lipton Wellness Hour, hem eğlendiren hem de iyi çay ve kokteyl deneyimleri yaşatabilen sıra dışı bir etkinlik olarak misafirlerinin tatil anılarını süsleyecek. Otel F&B personelini sezona hazırlamak için sürekli çay ve miksoloji eğitimleri veren Lipton Academy sayesinde bu organizasyonda misafirler, leziz Lipton Fresh Brew Ice Tea ve çeşitli kokteyllerin tadına doya doya varabilecekler.  Tabii diğer aktivitelerde olduğu gibi Wellness Hour'da da animasyon gösterileri ya da spor, dans veya oyun aktiviteleri organizasyona heyecan katacak. 

UFS aktiviteleri sadece damaklarda harika tatlar bırakmayacak, misafirlerinin, evlerine unutulmaz anılar ve farklı deneyimler, hikâyeler ile dönmesini sağlayacak. Bu da hem yinelenen ziyaretlere hem de yepyeni misafirlere yol açacak.

O zaman, şöyle toparlayalım: Sen, misafirlerin, gastronomi, Ufs, dans, renk!

Diğer konseptlerimizi incelemek için tıklayın.