UFS yönetici şefi Yasemin Ataman sizler için Ramazan ayına özel 3 reçete hazırladı. Güvenilir Eller Gıda Güvenliği programımızın ilk video şifresini de ücretsiz almak için videomuzu hemen izleyin.

00:00

Unilever Food Solutions yönetici şefi Yasemin Ataman, 16 Mayıs günü Facebook’tan yaptığı iki ayrı canlı demo yayınında çorbası, ana yemeği ve tabii ki tatlısıyla nefis bir “Ramazan Menüsü” hazırladı.
16 Mayıs Salı günü 14:00’da gerçekleşen ilk canlı yayınımızın ardından, saat 15:30’da ise kaçıranlar için gerçekleştirdiğimiz canlı yayınlarımız ile Facebook sayfamızdaki sevgili şeflerimizle buluştuk. Yayını izleyen ve Yasemin şef tarafından sorulan soruları doğru yanıtlayan şeflerimiz ise sürpriz hediyeler kazandı. Canlı yayınımızın kaydını, Facebook sayfamızdan izleme fırsatı bulamayan şeflerimiz için ise videoyu tekrar paylaşıyoruz.

Siz de e-bültenimize üye olarak bunun gibi organizasyonlardan haberdar olabilir; lezzetli reçetelere, sektörel trendlere, ücretsiz numunelere ve çok daha fazlasına ulaşabilirsiniz.

E-bültenimize üye olmak için tıklayın.