Burada çalışıyorum ...

Devam edin

İçerikler seçtiğiniz sektöre göre güncellendi

Eşsiz bir çorba deneyimi sunmak için bir kaseden fazlası gerekir. Garnitürler, krema, peynirler, ekmekler, krutonlar, yan ürünler ve daha fazlası... 

Garnitürler

Doğranmış otlar veya birkaç parça mantar gibi temel malzemeleri serperek; badem, çam fıstığı ve susam tohumları gibi yemişleri altın rengine gelene kadar kurutarak çorbalarınıza ekleyebilirsiniz.

Ekmekler

Çorbaların ayrılmaz birer parçası olan ekmekler, daha etkileyici bir çorba sunumu hazırlamanıza yardımcı olur. 

Krema

Alternatif olarak çorbalarınıza krema eklemek muhteşem bir son dokunuş olabilir. Aynı zamanda acı çorbalarınızı hafifletmek için de kullanabilirsiniz.

Önerilen Tarif

Semizotlu Ispanak Çorbası

Unilever Food Solutions'da Semizotlu Ispanak Çorbası şeflere özel sırlarını ve porsiyon adetine göre değişen malzeme gramajlarını keşfedin!

Tüm Tarifleri Görüntüle

Eşsiz bir çorba deneyimi sunmak için bir kaseden fazlası gerekir. Garnitürler, krema, peynirler, ekmekler, krutonlar, yan ürünler ve daha fazlası... 

Peynirler

Parmesan veya emmental gibi ince şekilde rendelenmiş peynirler az miktarda yağ ile farklı lezzetler sunmanıza yardımcı olur.

Krutonlar

Birkaç dakikada hazırlayabileceğiniz krutonlar, mercimek veya domates gibi sebze bazlı çorbalarınıza leziz bir çıtırlık katar.

Knorr Gendime Çorbası 3 kg

Zengin ürün çeşitleri ile yemekleri ziyafete dönüştüren lezzetçilerin vazgeçilmezi Knorr Gendime Çorbası 3 kg UFS güvencesiyle satın almak için hemen tıklayın!

Find out more
107 321
₺107,13 Product Price

Lezzetli çorba reçeteleri için ürün numunenizi hemen isteyin.