Burada çalışıyorum ...

Devam edin

İçerikler seçtiğiniz sektöre göre güncellendi

Bu özel fuarda, stadımızı mutlaka ziyaret edin. Çünkü,

  • Her Şey Dahil Otel müşterilerimize özel geliştirdiğimiz & genişlettiğimiz konseptimiz Temalı Geceler’le oradayız. Meksika, Akdeniz ve Türk Gecesi konseptlerimiz, misafir memnuniyetini üst düzeylere çıkararak otellerinin tercihinde önemli bir rol oynuyor. Ayrıca, şeflerimizin özenle hazırladığı Meksika mutfağı reçetelerimizi tadabilirsin. 

Önerilen Tarif

Et Fajita

Meksika mutfağının başrol oyuncusu Fajita'yı mutfağınıza taşıyın Et Fajita şeflere özel sırlarını ve porsiyon adetine göre değişen malzeme gramajlarını keşfedin!

Tüm Tarifleri Görüntüle

 

  • İlk defa 2019’da lanse edeceğimiz Burger Fest konseptimizle karşınızdayız.

Bu konsept ile hem misafir memnuniyetini arttıracak hem de öğlen büfesinde karlılığı arttırmanız sırlarını paylaşacağız. Ayrıca, Knorr Köfte harcı ve Hellmann’s soslarımızın kullanılarak hazırlandığı burgerleri tadabilirsin.

  • Lipton Çayları ve Lipton Miksoloji Akademisi ile karşındayız.

Farklı okazyonlarda misafir memnuniyeti artıran ve deneyim yaşatan sunum çözümlerimizi gösterip, diğer yandan da Lipton Çay&Lipton Miksoloji Akademi eğitimlerimizle operasyonlarına nasıl değer katacağını sektör paydaşlarımızla paylaşacağız.

Mini bir mixology bar kurarak Çay Uzmanı’mız Aykut Üner’in, Her Şey Dahil Otellere özel hazırlacağı birbirinden lezzetli soğuk Lipton Çay kokteyl reçetelerimizi sektör paydaşlarımızla buluşturacağız ve kokteyllerimizi tatmalarını sağlayarak otellerin en büyük maliyet kalemlerinden biri olan alkol tüketimini nasıl hem lezzetli hem de pratik yollarla düşürebileceklerini göstereceğiz.

  • Tasty Snacks konseptimizi ve Carte d’OR Buffet portföyümüzü sizlerle tekrar bir araya getiriyoruz.

Tasty Snacks’in yanı sıra yeni konseptimiz Frozen Frozen ile karşınızdayız. Standımızda olacak Frozen makinası ile konseptimizi tanıtacak ve hep birlikte tadım yapacağız. 

Carte D'or Yeni Buffet Serisi - Panna Cotta 3 Kg

Panna Cotta Toz Karışım 25.2 kg hazırlanmış Panna Cotta ( yaklaşık değer) 252 porsiyon** **1 porsiyon 100 g olarak alınmıştır. UFS güvencesiyle satın almak için hemen tıklayın!

Daha Fazlasını Görüntüle
229 687
₺229,05 Ürün Fiyatı
  • Yeni lansmanımız olan ve homojen yapısı ve lezzeti ile şimdiden iş ortaklarımızın büyük beğenisini toplayan Knorr Salata Soslarını sergileyeceğiz ve misafirlerimizin beğenisine sunacağız.
  • UFS Şeflerimiz Canlı Ürün demoları ile Rama Krema’nın hem soğuk hem de sıcak uygulamalarını ilham verici reçetelerle gerçekleştirecek.
  • Online alışveriş platformumuzu ve online alışveriş fırsatlarını sizlerle paylaşıp yeni dijital ürünümüz UFS app ile karşınızda olacağız.

Fuarda iş ortaklarımızla buluşmak için çok heyecanlıyız, hepinizi standımıza bekliyoruz.