Menü

Burada çalışıyorum ...

Devam edin

İçerikler seçtiğiniz sektöre göre güncellendiUzun ve Yorucu Bir Güne Rahatlatıcı Bir Kapanış

 

Evde oturduğumuz bugünlerde, uzun çalışma saatleri, çalışanlarınızı normal zamanlara göre biraz daha fazla yormuyor mu? O zaman şimdi Lipton Papatya Çayı ile çalışanlarınızın günün yorgunluğunu atmak ve uyku öncesi rahatlamak için lezzetli bir seçeneği var.

 

 

Çalışma Temposuna Adaçayı’nın Eşsiz Aroması İle Küçük Bir Mola


Çalışmaya verilecek bir ara, en iyi lezzetli ve yoğun aromalı bir çayla taçlandırılır. Lipton Adaçayı’yla çalışanlarınız da aromatik bir mola verebilir ve rahatlamanın keyfini çıkarabilir. 

 

Limonlu Yeşil Çay’ın Canlandırıcı Etkisini Hissedin


Limonun canlandırıcı, yeşil çayın ferahlatıcı etkisiyle çalışanlarınız kendilerini iyi hissetmenin sırrını keşfedecekler.  

Yaseminli Yeşil Çay ile İyiliğin Gücü Çalışanlarınızla


Yaseminli Yeşil Çay’ın eşsiz aromasıyla çalışanlarınız kendini şımartabilir, günlerine canlık katabilirler. Antioksidan etkisiyle iyiliğin gücünü hep yanlarında hissedecekler!

Formda Kalmayı Seven Çalışanlarınız için Slim Plus Kayısı&Kiraz Çayları 


Kendine her daim özen gösteren ve formda kalmak isteyen çalışanlarınızı da unutmamalısınız! Lipton Slim Plus Kayısı&Kiraz ile çalışanlarınız formda kalmanın bu sırrını çok lezzetli bulacaklar. 

Zencefil-Limon Aromasıyla Günün Keyfini Çıkar


Günün her anında çalışanlarınızın zinde kalmasına yardımcı zencefil ile canlandırıcı C vitamini deposu limonun kusursuz uyumu, Lipton Zencefil-Limon Çayı’nda buluştu. Bu lezzet, tam günün keyfini daha zinde çıkarmak isteyen çalışanlarınıza göre!