Menü

Burada çalışıyorum ...

Devam edin

İçerikler seçtiğiniz sektöre göre güncellendi

Artık sadece bir bardak demleme siyah çayla tatmin olmayan tüketici farklı, dinamik ve hikayesi olan ürünlere yöneliyor. Bu yolda özgün, otantik ve işlevsel içim deneyimlerine kapısını sonuna kadar açıyor. Sıcaktan soğuğa, özgün aromalardan kokteyl çeşitlerine kadar çay, günün herhangi bir saatinde, en sofistike sosyal ilişkilerinizden en resmi iletişimlerinize ya da en eğlenceli sohbetlerinize kadar her durumda size eşlik ediyor.

Kısacası çay tüketimi, hızlı ve geniş çaplı bir dönüşümle birlikte içinde müthiş bir dinamizmi barındırıyor. Yepyeni deneyimler, farklı ve özgün içerikli ürünler, ürünlerle özdeşleşmiş hikayeler, ürünlerin temsil ettiği anlam, görev ve sorumluluklar çay severlerle buluşuyor. 

Güç ve Enerji Kaynağı Olarak Çay Tüketimi

Modern çay tüketicisi tarafından en çok ilgi gören birlikteliğin iki baş öznesi; doğallık ve sağlık, bir fincan çayda buluşuyor. Yoğun ve yorucu günlük hayat koşuşturmacası arasında içtiğinizde size enerji ve zindelik veren çaylar, modern yaşam biçimlerinin önemli alışkanlıkları haline geliyor. Farklı içeriklere sahip olsa da düzenli tüketildiğinde enerji verici olma ortak özelliğinde buluşan çaylar, günün her saatine eşlik edebilecek bir çeşitlilik sunuyor.

C vitamini ilaveli yeşil çay karışımları, limon aromalı çay kokteylleri, zerdeçal, zencefil gibi bitkilerin çeşitli baharatlarla sihirli oranlarda karıştırılmasıyla elde edilen doğal ve aromatik çaylar sayesinde günlerinizi daha sağlıklı ve zinde geçirmeniz mümkün oluyor. Şifalı bitkiler özel karışımlarda ustaca bir araya getirilerek müthiş lezzetlere ve birbirinden sağlıklı içeceklere dönüşüyor.

Stresten Arındıran, Rahatlatıcı İçeriği ile Öne Çıkan Tarifler

Eğitim, iş ya da sosyal hayatın içinde kimi zaman yüksek gerilimden kaçmak ne yazık ki mümkün olmuyor. Bilhassa büyük kentlerin, insanı müthiş bir fiziksel ve ruhsal yorgunluğa sürükleyen karmaşası karşısında insanların her geçen gün daha doğal ve daha sağlıklı olana yönelerek kendi dengelerini bulma eğilimleri karşısında şaşırmamak gerekiyor.

Günlük stres ve yorgunluk dehlizlerinden çıkış yolunu bir fincan yüksek terapi etkili çayda bulabilirsiniz. Rahatlatıcı özelliği ile bilinen ve bugün pek çok bitkisel çayın içeriğinde bulunan papatya başta olmak üzere fesleğen, reyhan, ginseng gibi çok sayıda bitkiden eşsiz çay kokteylleri elde etmek mümkün oluyor.

Günün en çekilmez saatlerinde elinize, rahatlatıcı özelliği ile öne çıkan bu bitkilerle hazırlanmış bir fincan dolusu çay alın ve stresin adım adım sizden uzaklaşmasına, bedeninizin ve ruhunuzun eşsiz bir rahatlamaya teslim oluşuna şahit olun.

Çayda Sebze Devrimi

Yükselen bir hızla rağbet gören doğal ve sağlıklı beslenmenin baş aktörleri arasında sebzelerin ayrı bir yeri var. Nispeten bitkisel  ağırlıklı bir beslenmeye yönelişle beraber sebzeler umulmadık alanlarda da  hakimiyetini ilan ediyor. Bu gelişmeye paralel olarak sebze ve çeşitli bitkilerin bir araya getirilmesiyle elde edilen çay ve kokteyller son yılların popüler içecek trendleri arasında öne çıkıyor. 

Siz de kereviz, maydanoz, ıspanak, yeşil elma, limon, zencefil gibi sebze, meyve ve bitkilerle hazırlanan çayların sakinleştirici, rahatlatıcı, enerji verici veya arındırıcı etkilerini sonuna kadar deneyimleyebilirsiniz. Bu müthiş tatlarla damaklarınızı şenlendirirken bir yandan da sağlığınız için güzel bir şey yapmış olmanın iç huzurunu yaşayabilirsiniz.

Diğer konseptlerimizi incelemek için tıklayın.

Home
Products
Recipes
Chef Inspiration
Menu